V košíku nič nie je.

Krém na účinný boj proti nežiaducej pigmentácii na tvári, ktorý viditeľne upravuje a redukuje tmavé škvrny a iné nedokonalosti, prispieva k rovnomernej pleti a celkovému zlepšeniu stavu pokožky.

Obsahuje:

- Brightenyl ® - kombinácia biotechnológie a rastlinného extraktu. Vysoko účinný komplex novej generácie na boj proti nežiaducej pigmentácii. Obnovuje dokonalú farbu  pleti blokovaním procesu melanogenézy na niekoľkých úrovniach a riadi tak stmavnutie pokožky tváre. Spoločnosť Brightenyl ® bola ocenená zlatou medailou v kategórii inovatívnych kozmetických prísad na výstave kozmetiky 2015 v Barcelone.

- Vitamín B3 - zlepšuje pružnosť pokožky, zvyšuje jej ochranné funkcie, pomáha zosvetliť tmavé škvrny a miesta s pigmentáciou, zlepšuje tón a úľavu pokožky.

- Moringový olej - chráni pokožku tváre pred škodlivými účinkami životného prostredia a neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, zlepšuje pleť, stimuluje metabolické procesy v hlbokých vrstvách pokožky, spomaľuje proces starnutia buniek.

- bulharský ružový olej - zvlhčuje pokožku do hĺbky a zabraňuje jej zápalu.

Výsledok: Viditeľne zosvetlená a žiarivá pokožka s  dokonalým leskom.

Pravidelné používanie  krému pomáha chrániť a zlepšovať vzhľad pokožky ; udržuje pokožku hydratovanú, vyživenú, hladkú a žiarivú. Pre všetky typy pleti.

Dostupnosť: skladom

9.00 € 17.00 € Kúpiť