V košíku nič nie je.

Stimulant Eterika pre mastné vlasy je 100% prírodný produkt vyrobený v Bulharsku. Stimulant pre mastné vlasy je kombináciou špeciálne vybraných olejov, ktoré dodávajú vlasom prirodzenú pružnosť, hebkosť a lesk. Regulujú nadmerné vylučovanie mazových žliaz a vyrovnávajú obsah tuku.

Stimulátor mastných vlasov Eterika obsahuje širokú škálu špeciálne vybraných olejov, ktoré uspokojujú potreby mastných vlasov: Prírodné rastlinné oleje z mandlí a jojoby podporujú regeneráciu buniek a regulujú vylučovanie mazových žliaz. Esenciálne oleje z rozmarínu, čajovníka, ylang-ylangu, pomaranča, ako aj rastlinné výťažky zo žihľavy, šalvie, citrónového balzamu, propolisu v kombinácii s vitamínmi posilňujú štruktúru vlasov, tonizujú ich a dodávajú im lesk a vyživujú ich do hĺbky.

Zahrejte vlasový olej a vtierajte do korienkov predpraných vlasov. Rozložte po celej dĺžke vlasov a zvýraznite konce. Zakryte si vlasy plastovým sackom a uterákom. Nechajte pôsobiť 2 hodiny, potom umyte ako obvykle. Odporúča sa nanášať raz týždenne.

DODATOK: Externe!

Dostupnosť: skladom

5.00 € 7.00 € Kúpiť