V košíku nič nie je.
Vtipná figúra židovského rabína je vyrobená technikou lampárstva. Vyrobené technikou horúceho modelovania. Umelecké dielo je 100% ručne vyrobené podľa starodávnych techník benátskeho skla.
Fantastická vtipná socha  židovského rabína vyrobená úplne ručne v umeleckej sklárni starodávnou technikou výroby skla. Táto práca demonštruje veľkú schopnosť majstra sklára predvádzať vtipné sochy jedinečné vo svete a exkluzívne.
Vyrába sa spojením rôznych druhov skla navzájom, pričom sa neustále vytvárajú kombinácie tvarov a farieb, ktoré sú vždy nové. Na výrobu skla používa hlavný sklár plynový plameň, ktorý svieti celý deň a dosahuje veľmi vysoké teploty.
To mu umožňuje neustále vytvárať nové tvary farieb a veľkostí, aby mohol vykonávať tento typ spracovania, používa sa priehľadné alebo farebné trstinové sklo, ktoré spája rôzne materiály, ako je sklo Murrina, zlato, striebro a ďalšie.Toto je najťažšia z týchto troch techník, pretože ide o proces, ktorý sa dedí z otca na syna už stovky rokov a nie je ľahké nájsť v dnešnej dobe mladých ľudí, ktorí chcú v tejto práci pokračovať, pretože si to vyžaduje veľa trpezlivosti, veľkú predstavivosť.

Dostupnosť: skladom

3.00 € 15.00 € Kúpiť