V košíku nič nie je.

Rýchlo sa vstrebávajúci krém pre intenzívne hydratovanú, hladkú a žiarivú pokožku. Aktivuje procesy regenerácie pokožky, redukuje jemné linky a vrásky.

Actibiome®, ako prebiotikum, podporuje vývoj prospešnej mikroflóry pokožky a obnovuje prirodzenú bakteriálnu rovnováhu, ktorá zaisťuje zdravú a rovnomernú pleť.

Enzým z Lactobacillus Bulgaricus, izolovaný z bulharského jogurtu, poskytuje biologicky aktívne látky proti škodlivým mikroorganizmom.

Krém obsahuje Brightenyl ® - vysoko efektívny komplex novej generácie na boj proti nežiaducej pigmentácii. Obnovuje dokonalú farbu  pleti blokovaním procesu melanogenézy na niekoľkých úrovniach. Zosvetľuje tmavé škvrny spôsobené akné alebo inými kožnými problémami. Spoločnosť Brightenyl ® bola ocenená zlatou medailou v kategórii inovatívnych kozmetických prísad na výstave kozmetiky 2015 v Barcelone.

Obohatený o antioxidanty - extrakt z slamienky modrej a vitamín E, vytvára bariéru pred cigaretovým dymom, znečisteným vzduchom a škodlivými vplyvmi prostredia.

Krém používajte denne pre viditeľne hladšiu a jemnejšiu pokožku.

Krém tiež obsahuje - Ilipe olej, olej Moringa, včelí vosk, vitamín B3.

Dostupnosť: skladom

9.00 € 29.00 € Kúpiť